#1

Continental

Zachytit procesy výroby za plného chodu fabriky byla nejen technická, ale především produkční výzva. Díky dlouhodobé spolupráci s klientem se nám to však podařilo hladce zvládnout. Výsledkem je tak nové video moderního závodu společnosti Continental v Brandýse nad Labem.

#2

Bushman

Koncept videí, kde kombinace lifestylového vizuálu (inspirace) s popisem kvalit (funkce), nabízí efektivnější prezentaci výrobku než běžné produktové fotografie či popisky např. na e-shopu. Užití v různých formátových variacích je pak možné nejen na e-shopu, soc. sítích a online reklamě, ale také např. v in-store instalacích.

#3

Rec & Print

Pro situace, kdy není z technických či jiných důvodů možné provézt fotografování souběžně s pořízením videa, máme vlastní produkční workflow Rec & Print. Jeho praktickým benefitem je, že záběry z natáčení jsou pořízeny ve fotografické kvalitě. Vhodné dokonce i pro velkoformátový tisk. Vzniklé fotografie kopírují videokreativu 1:1 a vizuály tak navíc drží jednotnou linku.

Produkce pro náročné podmínky

#2

Bushman

DO MĚSTA & DO PŘÍRODY

Ať už pricházíte s neurčitou myšlenkou nebo rovnou konkretním storyboardem k realizaci. Jsme tu, abychom Vám pomohli dosáhnout cíle tou nejefektivnější cestou. Může jít o Vaše nové firemní video, propagační fotografie produktů nebo bussines portréty zaměstnanců.

Dotazy?

Výborně, od toho tu jsme! Rád to s Vámi proberu a nastíním možnosti spolupráce. Stačí nechat vzkaz.