REFERENCE

Co o nás říkají

"Exceptional experience"

"I have been working with Jan for several years now and I can recommend him to anyone who wants professional photos or videos with a "little something" which would make them really special. We have also done several photoshoots in our production and warehouse and on top of that Jan produced our new company video. Jan is very professional and a real expert in his field. He is great in transforming our vague ideas into amazing images and footage. Working with Jan is an exceptional experience."

- Věra Kubinová, PR & HR Specialist Senior at Continental Automotive Czech Republic s.r.o.

"Vždy doručí i něco extra"

"Spolupráci s Janem doporučuji, sami ji opakovaně využíváme pro značky z portfolia The Coca-Cola Company. Pracuje efektivně, navnímá brief a vždy doručí i něco extra."

- Zuzana Kadlečková, Digital Marketing Manager at The Coca-Cola Company

"S maximální přidanou hodnotou"

"S Janem Berghauerem spolupracuji na marketingových aktivitách a multimediální visibilitě již řadu let, a to vždy k maximální spokojenosti mě i mého zaměstnavatele. Oceňuji a doporučuji zejména vysoce profesionální přístup, flexibilitu, znalost a orientaci v problematice foto a video materiálů pro komerční využití. V neposlední řadě se mi s Honzou výborně spolupracuje i z důvodu, že mu stačí minimální zadání. Hned se zorientuje a dokáže navrhnout a realizovat foto/video zakázky tak, že nedělám téměř žádné korektury. Práce od něj je vždy kompletní a s maximální přidanou hodnotou."

- Radka Palánová, Corporate & Marketing Communication Manager at Canon EMEA

"Applies all our requirements"

"I work together with Jan four several years already. Jan already knows and applies all our requirements for the perfect pictures or videos we need from our events. I would recommend Jan to everybody who needs creative and precise work. And also he meets the deadlines."

- Linda Olivová, Senior Event Manager at MErthIN

10

Let zkušeností

110%

Foto / video realizací

100+

Nasazení a péče o každý projekt